HomeNieuws & ActiviteitenMijn accountNieuwsbrief

Webshop » Nieuwe boeken » Eng, Tan Twan - Het huis met de deuren

Eng, Tan Twan - Het huis met de deuren

9789401620086 Eng, Tan Twan - Het huis met de deuren

€ 24,99

Beschikbaar

Auteur: Tan Twan Eng
Vertaler: Marion Drolsbach
Titel: Het huis met de deuren
Taal: Nederlands
Uitgeverij: Xander

Afmetingen: 34x222x145 mm
Gewicht: 560 gram
ISBN: 9789401620086
Jaar: 2023
Bindwijze: Hardcover
Pagina's:
Genre: Fictie, Biografische fictie, Historische fictie, Sociale problematiek

Beschrijving:

Het huis met de deuren, de langverwachte nieuwe roman van Booker Prize-genomineerde Tan Twan Eng, speelt zich af in Penang, 1921. 

Robert Hamlyn is een welgestelde advocaat, zijn vastberaden vrouw Lesley de perfecte gastvrouw met een uitgebreid netwerk. Hun leven krijgt een nieuwe impuls wanneer Willie, een oude vriend van Robert, komt logeren. Willie Somerset Maugham is een van de bekendste schrijvers van die tijd, maar hij wordt geteisterd door zijn slechte gezondheid, een ongelukkig huwelijk en een aantal zakelijke tegenvallers. Hij is ook dringend op zoek naar inspiratie voor zijn nieuwe boek.

Lesley sluit vriendschap met Willie, en hoe beter ze hem leert kennen, hoe meer ze ervan overtuigd raakt dat hij zijn ware aard verbergt. Terwijl Willie zich voorbereidt om te vertrekken en zijn demonen onder ogen te zien, vertrouwt Lesley hem haar eigen geheimen toe. De schandalen, een op handen zijnde revolutie, en een geruchtmakende moordzaak geven Maugham precies de inspiratie die hij nodig heeft.

Het huis met de deuren van Tan Twan Eng is een meesterlijke roman over liefde, verraad en publieke moraal versus het echte verhaal dat zich achter de schermen afspeelt.

Tan Twan Eng (1972) is geboren in Penang, Maleisië. Zijn eerste roman The Gift of Rain werd voor de Man Booker Prize genomineerd, evenals zijn tweede roman De tuin van de avondnevel, die de Man Asian Literary Prize won. Eng woont afwisselend in Maleisië en Zuid-Afrika.

‘Tan Twan is de meester van de complexiteit.’ – The Guardian

‘'Het huis met de deuren' omvat de grillen van Maughams leven, de contouren van zijn creativiteit en de persoonlijke en politieke spanningen die heimelijk door de broeierige kolonie om hem heen zinderden. Het is prachtig gedetailleerd en een schitterend uitgevoerde roman.’ – The Times



Wordt u graag op de hoogte gehouden van onze leestips, acties, promoties en andere nieuwtjes?
Meldt u aan voor onze maandelijkse nieuwsbrief en ontvang een eenmalige kortingscode van 10%!
Heeft u zich aangemeld en niets ontvangen? Vergeet uw spam/reclame map niet te checken!

Aanmelden


img-20220226-103435-01-01


Facebook  Instagram

Home Mijn account Contact Over Naboekov Retourneren Verzendkosten Veilig betalen

Alle prijzen zijn Inclusief BTW - Algemene voorwaarden - Privacyverklaring
Powered by EasyWebshop